Adult Türkçe Porno Ve Seks Hikaye Video Forum Sitesi  
  #1  
Alt 25.Temmuz.2019, 23:00
Civici Civici isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Member
 
Üyelik tarihi: 02.Aralık.2018
Mesajlar: 57
Standart Küçük sürtük aletimi ısrdı

Biz bir dans kulübüne yürümek ve dans pistine yürümek. Gerçekten yavaş bir şarkı geliyor ve ikimiz de gülümsüyoruz. Bir sandalye görüyorum ve seni ona götürüyorum. Sandalyeye otur. Sen eğer çok oturacak miyim diye düşünüyorum. Senin için dans edeceğimi bilemezsin.

Zemine geri dönüyorum ve senin için bedenime dokunmaya başladım. Beni izle gözlerini üzerinde odaklanan vücut. Sonra aniden benim üst ve benim etek yere atma çıkar. Gözlerin şimdi önünüzde tamamen çıplak olduğumu fark şehvet ile geniş olsun. Benim talimatlarımla ıslık ama bunu yapmak beni aynı anda fark eden diğer adamlar. Bir adam beni çok fark eder ve bana gelir. O arkamda duruyor ve cesurca onları masaj benim göğüsleri ellerini yerleştirir. Sonra eğilir kulağıma doğru ilerle.

"Hey seksi. Sıcak bir vücudun var ve ben seni becereceğim. Bu arada, benim adım Aaron. Seninki ne?"fısıldıyor.

Bu duygu nefes nefese ve iç çekiyorum yabancının dokunuşu. O bana karşı vücudunu bastırır ve ben kıçımı karşı onun sert horoz kadar hissedebilirsiniz. Ağzın açık uçar ve gördüklerine inanamazsın. Durdurmak için bir şey söylemek istiyorsun bu adam, ama kendini yeni bir şehvet ile donmuş buluyorsun. Bu adamın sevgilin olmama rağmen beni becerdiğini görmek istiyorsun.

- Adın ne?". kulağıma fısıldıyor tekrar.

"Ben Stephanie.". Geri fısıldıyor

O gülümsüyor ve yavaş yavaş benim kedi aşağı ellerini iz biri sağlar. Daha sonra üç parmak alır ve onları bana iter. Ben ağzını gibi yüksek sesle ağlamak boynumu bulur ve açlıkla öper. Sonra bir kez daha bana parmaklarını iter ve onun horoz aşağı başımı iterek etrafında beni döner. Ben ileri ellerimi getirmek ve hızlı bir şekilde çekerek pantolonunu geri onları dizlerinin etrafında aşağı, o hiçbir boksörler olduğunu fark ve onun horoz Kaya sert olduğunu. Bana baktı.

"Em şimdi bana kaltak. Bana iyi emmek ve sana bir vurma bir cehennem vereceğim sikmek."diyor.

Ağzım hungrily onun horoz için gider ve ben onu çok zor deepthroating onu hızlı bir şekilde emmek. İnliyor ve adımı söylüyor. Başımı yukarı ve aşağı onun horoz bobs gibi beni izle. O zaman aniden kafamı çeker ve beni bir masanın üzerine bükerek geri döndürür. O bana onun horoz shoves ve vahşi terk ile beni sikikleri. Çığlık atıp sana bakarken ağlıyorum. Gözlerini benim yakalamak ve bundan hoşlandığımı bilerek gülümsüyorsun.

Bu adamı durdurmaya çalışmadığın için çok şaşırdım ama aynı zamanda becerilmekten zevk alıyorum. O benim kalça üzerine kapmak ve gerçekten bana sert onun horoz vurma başlar. O kadar zor ki masa altımızda sallanıyor. Ben bana altında ulaşmak ve ben cum böylece benim klitoris ovmak. Bana son bir kez sert Bindirmeler ve bana dolum içine boşalan erkeksi tohumuyla beni. Ben aynı zamanda cum, elimi çılgınca sürtünme. Senin horoz hard rock izlemeye aldı dikkat edin. Bana cumming bitirir ve çeker. Pantolonunu çekiyor yedekleyin ve bir kağıt parçası üzerinde bana onun numarasını fişleri. Sonra öne eğilir.

"Teşekkürler bebeğim. Bir büyük pislik sensin. Umarım bunu bir ara tekrar yapabiliriz."diyor.

Sonra yürüyüp gidiyor. Yatıyorum masanın üzerinde çılgınca nefes alıyor. Kendini çok heyecanlı buluyorsun ve elimi seninkine götürüyorsun. Diğer elini al ve pantolonunu ve boksörlerini indir. Senin horoz stands Yukarı düz ve ben notice bu. Sonra kucağına beni aşağı çekin ve benim taze becerdin kedi içine horoz lavabo. Öne doğru eğildiğimde beni vurmaya başlıyorsun.

"Tanrım böyle bir sürtük, Stephanie. O adamın seni sevmesine izin vermek bu önümde. Seni çok sikeceğim."bana fısılda.

Beni becerirken yüksek sesle ağlıyorum.

"Ooh evet ben bir sürtüğüm. Oh evet bebek fuck me hard. Sert ver. Tüm hissetmemi sağla sen."Geri fısıldadım.

Sen sert benim kedi pound gibi bir işkence şehvet ile homurtu. Sonra beni Yukarı Kaldır ve biraz ileri it. Kıçım senin horoz ile dizilmiş olur. Kalçalarıma tutun ve lavaboya sert kıçımı içine horoz. Ben senin horoz bana slaytlar ve bana lanet başlar gibi bacaklar üzerine adınızı ve kavrama çığlık. Sonra kıçımı sana karşı itmeye başladım. Sen almak benim memeler içinde senin eller ve onları sıkın. Beni hissettiren horoz ile sert kıçımı pound. Sonra benim klitoris aşağı ellerini birini kayma ve sert beni sizin için ıslak hale ovmak. Ben yüksek sesle duygu inilti benim sıkı eşek ve benim klitoris üzerinde elinizde derin Kaya sert şaft.

Aniden, seksi bir İspanyol kadın bana yaslanıyor. Elleri omuzlarımda, yüzü de tam önümde. Ben onun arkasında görmeden de bir şey yok. Arkasında Aaron'ı görüyorum. O kucağıma onu külot fırlatır ve onu uzun etek Yukarı çeker. Sonra arkasından onu kedi içine onun horoz ekler ve o inliyor gibi çılgınca onu fuck başlar. Ağırlığını elleriyle destekliyor. O diğer el baştankara sıkar gibi benim kedi fuck parmak aşağı bir elini taşır. Ben biraz sinirliyim ilk olarak, daha önce başka bir kadınla hiç bulunmadığımdan beri. Ama saniye geçmek ve onu maruz göğüsleri onu damızlık tarafından arkadan becerdin almak için sıçrayan olarak ben daha az rahatsız olmak izlemek gibi ve daha uyandırdı. Ben şimdi daha çılgınca yukarı ve aşağı benim seksi eşek olduğunu senin horoz gidiyor sert horoz binmek. Sen şehvetli şimdi benden önce sahne zevk alıyorum ne kadar fark boynumu ısırmak. Sen o zaman ağzını kulağıma Çek.

"Bu Steph zevk için böyle küçük bir sürtük vardır."fısıldıyorsun.

Ben onay inilti ve size doğru geri kafamı yalın.

"Ooh bebeğim, ben cumming ediyorum! "Ağlıyorum çıkmış.

Elini sel suları benim hissettiğini ve elini kaplı olduğu için sevdiğinizi neden sızlanıyorsun. İspanyol kadın beni cum hissediyor ve o benim suları yalamak aşağı eğilir. Dilini hissediyorum senin kedi hızlı ve sert yalama. Ayrıca Aaron'dan gelen her itme ile bana basıldığını hissedebiliyorum. Beni biraz daha yalıyor, sonra durur ve başını geri getirir. Sonra hissediyorum senin eller sıkıca benim göğüsleri kavrama ve bana cum üzeresiniz söyleyebilirim. Kadının durduğunu fark ettim ve otomatik olarak gece için yapıldığını varsayıyorum. Ama benden hiçbir yerde yakın olduğunu henüz.

"Ohh, benim sürtük, ben cumming ediyorum."Bağırmanı.

Sonra tam olarak doldurarak sıcak cum ile kıçımı doldurun. Aaron ve İspanyol kız birlikte sonraki cum. Onlar moan loudly birlikte yapma emin herkesin duyduğunu. Sonra benim kedi onu geri aşağı taşır ve beni yalama başlar. Aaron sonra kız onun horoz çeker ve onun arkasında duruyor. O pantolonunun içine onun horoz tucks. Bu İspanyol kadın artık becerdin almıyor olsa bile deli gibi benim kedi yalıyor.

Her ne kadar kadınlarla ilgilenmiyorsam da, bunu yapma şekli o kadar iyi hissettiriyor ki onu durdurmak istemiyorum. Aaron. beni beceriyle yerken izliyor. Sonra sana bakar ve çok sürtük bir sevgilisi olması için size bir başparmak işareti verir. Gülümse ve başını salla Evet onunla aynı fikirde. Başka bir orgazm geliyor hissediyorum ve bu kız bunu biliyor. O benim klitoris etrafında dudaklarını ekler ve daha hızlı ve daha hızlı yalama başlar. Daha yüksek sesle ve daha yüksek sesle ağlamaya başladım. Sen sert ve hızlı hamur gibi yoğurma benim göğüsleri masaj. Ne yaptığını ve ne yaptığını kombinasyonu beni kenara itiyor. Ben sert ve hızlı benim suları bu kızın ağzına çalışan cum. Titriyorum ve titriyorum, ellerim omuzlarında destek.

Kulüpteki herkes bu sahneyi izlemek için dönüyor. Tüm adamın ağızları açık uçuyor ve muslukları hemen sertleşiyor. Birbirlerine fısıldamaya başlarlar. Onları birbirlerine sallarken görüyorum ve hepsinin pantolonlarını aşağıya çekerken onları yan tarafa atarken izliyorum. Daha sonra boksörlerini veya boksör külotlarını çıkarırlar ve onları da kenara atarlar. Sadece beni alır ne olacağını anlamak için ikinci. Sana doğru dönüyorum.

"Gangbanged olmak üzereyim". Sana fısıldadım.

Beni çılgınca üzerinden çalışıyor Bunun düşüncesi gülümse baş.

"Peki o zaman, iyi bir sürtük ol ve ben izlerken tüm bu erkek musluklarını al. Sonra seni becerecek son adam olarak katılacağım. Şu anda budur."bana söylüyorsun.

Geri döndüm İspanyol kadına doğru. Uzanıp saçından tutuyorum. Kafasını ağzımdan yüzüme kadar getiriyorum. Sonra gözlerinin içine bakıyorum.

?Bu seksi, orada yaptım bazı büyük kedi yalama oldu. Kesinlikle zevk aldım. Ancak, şimdi beni yalnız bırakmanı istemek zorundayım. Yapacak başka bir işim var. Hoşça kal."Ona diyorum.

?İyi. Bir tatlı tatma kedi var. Mutlu olacağım istediğin zaman yala. Sen şimdiye kadar tanıştığım ve uzun bir süre içinde yaladı sıcak kız vardır. Hoşça kal."diyor.

Daha sonra öne eğilir ve beni bir kucaklamaya çeker. Beni öpüyor ağız ve parmağıyla benim kedi son bir fikir alır. Ben ağzına inilti onu geri öp. Sonra ağzımı çekiyorum. Ağzını çeker ve parmağını benden çıkarır. Sonra yürür uzakta. Yürürken onu izliyorum. Sonra ellerini aşağı hareket ve şimdi yumuşak kazanılmış olan horoz, beni çekin hissediyorum. Kucağından kalkıyorum ve sola doğru hareket ediyorum. Sonra ayağa Yukarı, şu an için pantolonunun içine horoz koyarak. Elimi tutup beni dans pistinin ortasına götürüyorsun. Şu anda orada olan tek kişi erkekler.

"Uzanmak sürtük."sen söyle.

Olarak talep ediyorum. Çocuklar uzanmamı izliyorlar. O zaman sana bakıyorlar.

"Devam edin ve onunla yollarını var. Şimdilik senin sürtüğün.? diyorsun.

Tüm çocuklar gülümse ve bana doğru yürüyorlar. 20 tane var. 21 sen de dahil. Üç adam yanımdaki yere iniyor. Adamlardan biri onun horoz alır ve ağzıma koymaz.

"Em beni." o talepler.

Ben aç küçük sürtük gibi iyi onun horoz emme başlar. Hoş bir şekilde inliyor ve gözlerini kapatıyor. Başka bir adam yere iner ve vücudumu kaldırır. O benim altında slaytlar ve Vücudumun yavaşça onun üzerine düşmesine izin verir. O kıçımı içine onun horoz slaytlar ve bana sert lanet başlar. Üçüncü adam üstüme alır ve benim kedi içine onun horoz slaytlar. O başlar thrusting içine beni sert ve hızlı gerçekten bana iyi veriyor.

"Ben sluts fuck seviyorum."diyor.

Üç deliğimin hepsini doldurduğumu izliyorsun. Bu zor bir daha hiçbir zaman elde o kadar çok açar. Ben böyle davranmaktan zevk alan gözlerimi kapatın. İlk adam sert ve sert ağzıma onun horoz Bindirmeler. Sonra cums ve ben hepsini yutmak. O yoldan hareket eder ve başka bir adam onu değiştirir benim sıcak ağzına horoz sürgülü. Onu çok emmeye başladım. Hem ikinci ve üçüncü adam aynı hızda bana lanet, benim kedi ve eşek içine kendi musluklar itme.

İnilti ve yüksek sesle haykırmak neden gerçekten iyi hissettiriyor. Boğuk olsa bile beni duyabiliyorsun. İkinci adam daha zor sokmak başlar ve kıçımı içine daha fazla doldurma cums. Biraz cum dışarı damlıyor. Sonra üçüncü adam bana son bir kez Bindirmeler ve onun cum ile beni doldurur. İkinci adam benden onun horoz fişleri ve beni altından dışarı taşır. Ama beni elleriyle tutuyor, böylece başka bir adam kayabilir altına.Beşinci adam bu görür ve o hızla benim altında vücudunu sürgülü yere iner. O sert kıçımı içine onun horoz shoves ve kulağıma ağzını yukarı taşır.

"Ah sürtük, ben benim büyük horoz ile bu kıçını açık rip olacak."fısıldıyor.

Koca içeri süzülüp onu hissedene kadar ben bu adamı olduğunun farkına varmamışım. O kıçımı onu karşılamak için bazı uzanır o kadar büyük. Üçüncü adam benim kedi onun horoz çeker ve altıncı adam hızla şiddetle bana lanet onun horoz ile benim kedi doldurur. Bütün bu adamlar ağzımı, benim kedi ve onların cum ile kıçımı dosyalama, fuck me. Diğer çocuklar sonra yakında suite beni lanet ve beni onları emmek yapım izleyin. Arkana yaslan ve sıranın bana sahip olması için sabırla beklemeyi izle.

Tüm 20 adam beni kullanarak bittiğinde, hepsi yavaş yavaş yürümek uzak dur ve geri çekil. Bu kulüpte sadece erkeklerin olmasının nedeni, diğer tüm kadınların makyajlarını ve eşyalarını kontrol eden banyoda olmasıdır. Tüm erkekler elbiselerini almak ve koymak tekrar onları.Orada yatıp sana bakıyorum.

"Gel sik beni bebeğim."Size söylüyorum.

Bana gülümse ve bana doğru yürü. Hemen pantolonunu çıkar ve benimle yere yat. Sen üstüme tırmanın ve benim iyi becerdin kedi içine horoz kaydırın. Sonra eğilin ve bana tekrar tekrar içine horoz slayt olarak dudaklarında tutkuyla beni öp. Geri uzanır seni öperim kıçını sıkarak üzerine kapma ve aynı zamanda bana daha derin çekerek. İşleri senin horoz beni içine o kadar derin slaytlar neden ben ne yapıyorum, top artık karşı benim istirahat kıç.
Biraz çekin ve sonra tekrar bana itin.

Biz katta lanet olarak bizim öpüşme devam ediyor. Bütün erkekler seni tezahürat ve "bu bir daha iyidir" gibi şeyler söyleyerek izlemek pornocu." Sen gerçekten bazı dışarı horoz çekin böylece sert bana pompalamak mümkün olmak istiyorum. Sonra bacaklarımı tut ve omuzlarına koy. Arka kat aşağı tutarak ellerinizi hareket ettirin Kendin kalk. Daha sonra her iki vücudumuzun birlikte sallanmasını sağlamak için bana gerçekten zor sokmaya başlarsınız. Biz daha hızlı ve daha hızlı katta fuck. Öpüşmeyi bırakırız. Orgazmın yaklaştığını hissediyorum.

"Ohh bebeğim Çok yakında boşalmak için gidiyorum. Hisset bebeğim. Bunu hissetmeni istiyorum."Bağırıyorum.

Orgazmın da yaklaştığını hissediyorsun ve beni doldurmaya hazırsın. Senin Bindirmeler güçlü ve hızlı olun ikimizi de daha hızlı ve daha hızlı kenara itmek. Sonra birlikte bizim çığlıklar cum ve birlikte eşleşen inliyor. Üstüme düşersen ikimiz de çok nefes alırız. Bizim için erkek bel soğukluğu tüm. Bu banyo kapısı açılır ve tüm kadınlar dışarı çıkar. Hepsi adamlarına doğru yürüyorlar, 15 dakika önce adamlarının benimle yattığını bilmiyorlar. Erkekler kadınlarla konuşur ve başlarlar bir köşede dans.

Bana bak ve beni tekrar öp. Seni öpüyorum. Sonra beni çekip çıkar ve ayağa kalkmama yardım et. Bacaklarım biraz titrek yani altında ulaşmak ve beni almak kollarınızı. Sana gülümsüyor ve bana gülümsüyorsun. O zaman beni sandalyelere götür. Sandalyeye oturmama yardım et. Kolumu masaya çevirip dinlendiriyorum. Daha sonra yanındaki sandalyeye otur ben ve kolunuzu da masaya yatırın. Bana doğru eğiliyorsun.

"Şimdi Steph sadece birkaç dakika dinlenmene izin veriyorum. Henüz seninle yakın bir yerde işim bitmedi."Bana söylüyorsun.

Ben doğru yalın sen.

"Evet bebeğim biliyorum. Ben de seninle yakın bir yerde işim yok."Sana geri söylüyorum.

Gözlerimin derinliklerine bakıp bana genişçe gülümsüyorsun. Geri genel olarak sana gülümsüyorum. İçin karışık bir içecek sipariş kulüpteki garsonlardan birinden. Sonra eğil ve beni Sana yakın Çek. Ağzımdan sertçe öp beni. Zor seni öpüyorum. Beş dakika geçer. Garsonluk çabuk geri geliyor içkimizle. O cam iki payet ile bizden önce masaya oturur böylece bunu paylaşabilirsiniz. Öpüşmeyi bırakıyoruz ve içkimizi yavaşça içiyoruz. İspanyol kız bir sonraki masada oturur birkaç arkadaşı ve bize işaret ettikleri gibi kıkırdıyorlar. Ağzımı samandan çekiyorum. Sonra sana yaslanırım.

"Bebeğim, benim izlemem için 3 tanesini sikmeni izlemek istiyorum."Dediğim için sen.

Sen heyecanlanmak ve bir çubuk yüksekliği tablo onların masaya, üzerinde gidin. Aralarında otur. Onlarla konuşurken seni izliyorum. Soldakini horoz ovmak başladı fark ettim eğilip #2'nin boynunu öperken. Daha sonra # 3'ün büyük göğüslerini sıkı gömleğiyle ovmak için ulaşırsınız. Bunu yaparken seni izliyorum. Beni sıcak alır ve içgüdüsel benim kedi ovmak. Sonra izliyorum #1'in arkasına giderken, onları bana doğru bakan barda sıraya koyarken. Sen eteğini yukarı çekin ve arkasından onu kedi içine derin horoz itme.
Yardım edemez ama çığlık zevk.

Vücudunu eklemelerinle sarsıldığını görebiliyorum. O klitorisini losyonları ve o zevk dışarı çığlıklar gibi size geri iterek, cum başlar gibi onu şimdi maruz göğüsleri kavrama. Başını masanın üzerine düşürürken ondan çekiyorsun. Daha sonra sıkı şort ve külotunu iterek girl #2'ye geçersiniz. Hızlı bir şekilde onu sıkı ve seksi eşek içine sert horoz itme. Ben izle o senin lanet için masa kulpları ve horoz kıçını uzanır ve şiddetle ona lanet olarak yüzünde ağrı bir görünüm ile, geri iter.

Kız # 1 biraz kurtarır ve #2 yalamak için iner onu becerirken kedi ve onu boşalmak için uzun sürmez. Daha sonra #3'e geçiyorsunuz, hala benimle karşı karşıya. Büyük göğüsleri, kısa eteğinden gitmiş olan külotlarıyla zaten dışarıda. Sen Çek eteğini Yukarı, arkasından Kaya sert horoz ile onu kedi içine sokmak önce parmağınızla kıçını lanet. Ben sağ taraftan benim parmak almak ve benim kedi kendimi sert lanet içine onları ram. Benim altımda sandalye sallamak benim için çok zor kendime lanet ediyorum.

Ben benim kedi içine yapmak her vuruş ile yüksek sesle adınızı ağlamaya. Suları benim çalışan orospular sikerim seni izleyerek çok ıslağım bacaklarımdan aşağı ve sandalyeye. Göğüslerimi ovmak için sol elimi kullanıyorum. # 2, onu becerirken meme uçlarını emmek için hareket eder.

Benim kedi içine parmaklarımı itmek ve benim ovmak gibi beni izle memeler. Bana göz kırpıyorsun ve #3'ü daha sert beceriyorsun. İkiniz de birlikte yüksek sesle inlemeye başlıyorsunuz ve #1 meyve sularını yalamak için aşağı inerken lanet artışınızla boşalıyorsunuz. Sikini ondan Çek. O zaman sana birlikte toplanıp birbirlerini yalarken onları bırakın. Sen bana dönerken birbirimize bakıyoruz.

"Vay be bebeğim, o sürtükleri becerdin. Hepinizin harcanması çok kötü, kesinlikle işe yarayabilir bir."Diyorum.

"Harcandığımı kim söyledi? Umarım, benim favori sürtük içine benim yük boş böylece o orospular ile orgazm sahte."diyorsun.

Geri gülümseme o şehvetli gülümsüyorum , hala kendimi parmaklıyor olduğumu fark. Üzerinde yalın ve ıslak dudaklarıma bir öpücük, bir el göğsümde benim katılmasına izin. Sonra benim meme çimdik ve diğer el benim parmak lanet katılmak izin benim kedi. Ben senin el benim kedi benim katılmak hissediyorum. Elimi dışarı çekmek için gitmek ama benim ağrıyan kedi bırakarak elimi engellemek için içimde elini kullanarak beni durdurmak. Parmaklı olmamı istiyorsun gerçekten iyi ve dört parmağın ikiden daha iyi olduğunu düşünüyorsun. Pozisyonda birlikte içimde iki elimizi kombinasyonu gerçekten iyi hissettiriyor çünkü aynı fikirde değilim. Ağzını hareket dudaklarım kulağıma. Yavaş yavaş dilini kulağımın içine sokarak onu takip etmeye başlıyorsun.

"Mmm bebeğim."Ağlıyorum.

Benim kedi wetter alır ve bizim parmak hem ıslatır. Hayır vardı kulağımın nibbled olması beni ne kadar tahrik etti. Henüz keşfetmediğin başka şeylerin beni nasıl tahrik ettiğini merak ediyorsun. Üç kız birbirlerini yalamayı bitirir ve bize doğru dönerler. Onlar aşağı bak ve horoz son derece Kaya sert olduğunu fark. 1. kız gerçekten birbirleri ile tüm sıcak alıyorsanız fark eder. Hem 2. hem de 3. kız hala nasıl olabileceğini anlayamıyor onları becerdikten sonra çok uyandırdı. İlk kıza dönüp sana bunu sormasını söylerler.

?İyi."1. kız arkadaşlarına diyor.

Sonra bize doğru yürür. Bunu fark ettim ve sana izin verdim bilmek. Dikkatini benden ona çevir.

"Bir şey ister misin?"ona sor.

"Evet. Sana bir sorum var. 3ümüzü siktikten sonra nasıl bu kadar sert olabiliyorsun? Olmaman harcandı mı?"diye soruyor.

Bana doğru dönün ve yönümü gülümseyin/gülümseyin. Parmakların beni asla bir ritmi kaçırmamaya devam ediyor. Sonra ona doğru dön ve elini bir saniye göğüslerimden Çek. Onu orada Ara ve o sana hızlı bir şekilde yürür. Onun kulağına doğru hareket ve o bana yaptığını ona aynı şeyi yapacağız düşünmeye başlar. İle gülümsüyor beklenti ve geri kulağının arkasında tıkınma saçlarını çeker. Daha sonra kulağına olabildiğince yakın kalk.

"Kaltak, seninle ya da oradaki diğer iki arkadaşınla bile gelmedim. Numara yapıyordum onu her zaman. Hep burada sevgilimi düşünüyordum. Onunla flört ediyordum bile. Siz kaltakları bana ve onun için sadece bir oyun vardı. Bu yüzden beni rahat bırak, böylece becermeye hazır olabilirim gerçekten istediğim kişi."kulağına fısıldıyorsun.

Gözlerinin büyük olduğunu ve ağzının, duyduklarına inanamadığı gibi şok edici bir ifadeyle uçtuğunu fark ettim. Sonra uzaklaşmana yüzünde bir sırıtışla ve tekrar bana konsantre olmaya başla. Ağzını tekrar kulağıma sokuyorsun. Elin yine benim göğüsleri bulur ve meme çekerek başlar. O zaman sana onları sert bükün. Zevk/acı karışımı içinde iç çekiyorum.

Bu sesi duymayı seviyorsun. Şimdi beni dışarıda yemeni istiyorum ve sana bunu söylemeye karar verdim. Ağzın kulağımdan boynumun arkasına doğru hareket ediyor. Sen yalamak ve hafifçe ısırmak. İnanılmaz bir zevkle titriyorum. Bunu fark ettin ve yapmaya devam ettin. Ellerimizin her ikisi de benim kedi orgazm daha yakın ve daha yakın beni iterek çalışmaya devam.

?Bebek Yakında cumming olacağım. Bebeğim beni yemek için çok tatmak istiyorum."Zevk sancılarına fısıldadım.

Beni yavaş yavaş boyun ve bak benim ağzınıza çekin.

"Mmm Steph. Ben o tatlı kedi yemek için mutlu olacak bu yüzden o tatlı cum tadabilirsiniz. Şu anda yapmayı tercih ettiğim başka bir şey düşünemiyorum. Peki bir şey, hangi lanet olduğunu. Ama buna çok ulaşacağım yakında."bana söylüyorsun.

Hızlı bir şekilde benim kedi dışarı iki elimizi hareket dizlerinin üzerine olsun. Bacaklarım dinlensin nerede omuzlarınızı getirmek kadar geniş açık yayıldı. O zaman sana benim kedi beni hızlı ve sert yalama dalış. O kadar güzel ki konuşamıyorum bile. Tek yapabildiğim yüksek sesle inlemek. Benim orgazm daha hızlı ve daha hızlı gelmeye başlar. Geldiğini hissedebilirsin ve başlarsın beni daha hızlı yalamak, beni oraya getirmek istemek, böylece tadına bakabilirsin. Senin yalıyor bile zorlu çok güçlü hale olarak masaya kavrama. Bunu bilmeden önce, benim üzerimde.

"Ohh bebeğim geliyor. Evet! "Bağırıyorum.

Benim orgazm üzerimde yıkar gibi titremeye ve titremeye başlar. Hızlı bir şekilde onları boğazını aşağı çalıştırmak icar cum suları yalama başlar. Tadı sana çok iyi geliyor. Sen sonra senin horoz çok sert ve hazır neden beni becermek için artık sabırsızlanıyorum karar. Yerden kalk ve beni dans pistine geri Döndür. Sandalyeye otur ve kalçalarıma tutun. Beni kucağına indirip horozunun bana kaymasına izin veriyorsun. İkimiz de girişte yüksek sesle inliyoruz. Beni becermeye başladıkça kollarımı ve bacaklarımı sıkıca sarıyorum.

Değil mi yavaşça sik beni. Sen kabaca gerçekten sert bana ekstra vererek beni fuck. Uzanıp kalçalarımı tutuyorsun. Ben geri başımı atmak ve ben senin horoz etrafında sıkma benim kedi sürme başlar. Yüksek sesle inliyorsun çünkü gerçekten iyi hissettiriyor. Kulüp gerçekten kalabalık olmaya başlar. Beni daha özel bir yerde sikmek istediğine karar verdin. Bütün bu insanların içeri girmesini sevmiyorsun. yöntem. Benim de buradan çıkmak isteyip istemediğimi bilmek istiyorsun.

"Steph, bebeğim, daha özel bir yere gitmek ister misin?"bana sor.

Ben bir kez etrafında sıkıca benim kedi sıkarak cevap. Konuşmak isterim ama zevk o kadar inanılmaz ki suskunum. Evet demenin benim tarzım olduğunun farkındasındır. Sonra yavaş yavaş hala etrafında sarılmış benimle ayağa kalk. Biz doğru gidiyor yürümeye başlar ön kapılar. Onlara çabucak ulaşırız. Ellerimden birini sırtından kurtardım. Sonra kapıları açarım. Daha sonra hala beni taşırken kulüpten çıkacağız.

Ben kalmak gibi horoz asla benim kedi bırakır sıkıca sarılmış ve bana destek kıçımı altında ellerini var gibi. İnsanlar ayrılırken bize huşu içinde bakıyorlar, birbirimize verdiğimiz zevki tamamen kıskanıyorlar. Birkaç adım yürüyoruz dışarıda yağmur yağdığını bile fark etmiyor. İkimiz de aniden Yukarı bakmak ve yağmur olduğunu fark. Vücudumuzun tamamen sırılsıklam olduğunu hissediyoruz. Biz yağmur bakarak durdurmak ve başlar doğrudan birbirlerinin gözlerine bakıyorum.

"İçeri girmeliyiz?"Diyorum.

Sadece bana gülümse ve bizi parka götür. Biz parka ulaşmak ve çim bir sokak lambası altında şimdi. Sen Koy sırtımda benim seksi vücut bakıyor. Benim göğüsleri düşen yağmur fark ve nasıl onları ışık altında parlaklık yapıyor. Üstüme geç. Benim kedi içine geri horoz eklemek, bana lanet derinden. Bacaklarımı omuzlarına getiriyorum, hepsini senden iyi bir sürtük gibi alıyorum. Yağmur benim inanılmaz seksi vücudu iliklerine gibi izleyin.

"Ohh Steph, kesinlikle lezzetli görünüyorsun benim altında, benim horoz tüm alarak ve çok sevgi dolu."diyorsun.

"Ohh, Evet bebeğim. Bana vermeye devam et. Daha da zor. Bana her zaman lanet küçük sürtük olun."Diyorum.

Duyma bu seni kenara itiyor. Aşağı ulaşmak ve kıçımı sıkmak gibi benim sıkı kedi içine kendinizi boş. Beni daha sert pompalar gibi sıcak sulu cum ile dolduruyor, beni seninle cumming işitme ve yüksek sesle çığlık atıyor. Sen eğil ve beni usulca iç yapma kulağıma nibble. Bir şey söyleyebilmek için çekip gidiyorsun. Sonra üstüme çöküp hala beni beceriyorsun.

"Umm, benim küçük sürtük herhangi bir yere götürmeyi seviyor, değil mi?"diyorsun.

Ben bana etrafında hala sert horoz hareket, kulağıma nibbling tutmak için izin olarak anlaşmaya başını sallamak. O zamana kadar an tadını vardır yumuşak gider. Ama yumuşak gitmiyor. Bunun yerine içimde hareket ederken tekrar size çok iyi hissediyor.

"Steph, buna inanamıyorum, ama benim horoz senin içinde yumuşak gitmiyor cumming sonra."Diyorsun.

Sana gülümseme ve benim kedi ile horoz sıkmak.

"Evet bebeğim, ben senin horoz benim kadar seks için bir sürtük kadar olduğunu düşünüyorum."Diyorum.

Seni sırtına doğru itiyorum. sorumluluk al. O zaman seni çömelme yani yükseliş ve düşüş miyim aletini bağlıyorum. Şimdi ben yukarı ve aşağı yapmak her hareketi ile bana derinden horoz batıyor. Benim göğüsleri kavramak ve sıkmak onları, kafamı geri hareket ve lanet inilti. Beni ellerinle kalçalarıma sabitledin ve her hareketle beni daha da sertleştirdin. Sen de inliyorsun. Sonra bakmak ve görmek 3 sadece bizi izlerken ve kendilerini tahrik alma becerdin kızlar. Devam biz birbirimizi ve parmak fuck birbirlerine dokunmak, bu yağmurda dünyaya vücutlarını teşhir başlarlar, daha sert ve daha sert.

"Şu Orospulara bak Steph. Onlar bana sahip olmak isterdim, ama ben tamamen seninim ve seni çok iyi benim küçük sürtük lanet seviyorum."Diyorsun.

Ben şehvetli bir gülümseme gülümseme ve parmağınızla benim klitoris masaj gibi wilder sürüş, size sert bounce. Benim suları horoz etrafında coşma gibi şimdi daha şiddetle lanet, cum başlar. Benimle cum, benim kedi doldurma yine daha cum suları ile.
Ben senin üstüne çökmek, hala bana geri eziyet olarak size taşlama, biz paylaşıyoruz lanet duygu sevgi dolu. Sonra tutkuyla öpüşürüz ve şehvetli. Öpücüğümüz o kadar sıcak ki, yağmur bize çarptığında, sadece buhara dönüşüyor. Sonra yaslan ve öpücüğü kır. Yukarı gözlerimin içine bak.

"Evime geri dönelim, bebeğim. Nerede yapabiliriz kesin olarak yalnız kal.? Diyorsun.

Aşağı gözlerinin içine bakıyorum. Seni duyuyorum ve cevap vermek için ağzımı açıyorum.

"Tamam bebeğim. Öyle yapalım.? Diyorum.

Ben yavaş yavaş stand Yukarı icar senin horoz fall benim kedi dışarı. Daha sonra Soluma adım attım ve şimdi yağmurla ıslatılmış çimlerin üzerinde başka bir sokak lambasına doğru yürüdüm. Buna karşı bana katılmanı beklerken öne sürmüştür. Sen çim ne gelecek paydos ayağa vücudundan olabilir. Bir sokak lambasının yanında durduğumu ve bana doğru yürüdüğümü görüyorsun. O zaman benim için elini tut.

Uzanıp elini tutuyorum. Sonra sokak lambasından uzaklaşıyorum. Ben bedenimi seninkine yaklaştırmak için sana doğru yürü. Bunu fark ettin ve elimi daha sıkı tutuyorsun. You then start walking forward yani sırılsıklam. İleri yağmur bana vurdu duygu ve aynı etkiye sahip olan yürüyorum. Sırılsıklam olmayı umursamadığım için gülüyorum. Seninle ilgilenmek için çok fazla cinsel eğleniyorum.

Bırak ve kolunuzu belimin etrafına getirin, beni size daha da yaklaştırın. Bu hissediyorum ve geri etrafında daha yakınıma çekerek kolumu getirdim. Çimlerde ve bazılarında 15 dakika yürüyoruz beton evinize doğru gidiyor. Hala çıplak olduğumuzdan, oldukça fazla dikkat çekiyoruz. İnsanlar sadece bize bakmak için arabalarını sokakta durduruyorlar. İkimiz de ıslık payımızı almak ve için sunuyor tam yabancılardan bazı sıcak lanet. Ama onları görmezden geliyoruz. Yapmak istediğimiz tek sıcak lanet birbirleri ile olduğunu.

Evinizi uzaktan görüyorsunuz. Gerçekten sen neden olmak istiyorsun gülümseme oraya biraz daha beni sikemezsin. Daha hızlı yürümeye başlıyorsun. Hala çok sert horoz zaten çekilme ve ihtiyaç ağrıları. Daha hızlı yürüdüğünü ve devam edemem yürüyüşümü çok hızlı hissediyorum seninle. Uzakta bir ev görüyorum ve o evin senin olduğunu hissediyorum. Senden emin olmanı istiyorum.

"Bebeğim, gördüğüm senin evin mi?? Soruyorum sen.

?Evet bebeğim öyle. Tanrım, seni yine çok istiyorum. Seni yeterince alamıyorum. Bir erkeğin isteyebileceği en iyi sürtüksün. Sadece yapacağın her şeyi düşünüyorum ve benim için benim horoz zor yapar.? Diyorsun.

Benim kedi sadece bir açıklama işitme wetter büyümek hissediyorum. Kendimi senin tarafından becerdin olmak için beklemek isteyen değil bulmak. Sadece devam etmek ve olmak istiyorum yine burada senin tarafından becerdin. Ama beni becermek için oraya varana kadar beklemek istediğini biliyorum.

"Oh bebeğim. Seni de yine çok istiyorum. Benim kedi sadece bir wetter aldı birkaç saniye meselesi. Yine senin tarafından becerilmek istiyorum. Daha ne kadar bekleyebilirim bilmiyorum. ? Diyorum.

Beni duydun. Sadece benim ıslak kedi hakkında bu sözleri duymak çok daha fazlası var şimdi uyandırdı. Kendin için ne kadar ıslak olduğumu öğrenmelisin. Söylediğim kadar ıslanırsam, beni alıp evine götüreceğini biliyorsun. Sadece öyle oraya gidebiliriz. Elini sırtımdan kalçalarıma doğru Çek. Kalçalarımı bulursun ve elini kedime doğru hareket ettirirsin. Sen benim kedi bulmak. Sonra parmaklarından birini al ve sok içimde.

Bana parmağını hissediyorum ve yüksek sesle yağmurlu gece havaya inilti. Ben içgüdüsel kendime yardım edemem için bir horoz gibi parmağınızı sürme başlar. Parmağına bindiğimi hissediyorsun. Sen bir kez daha benim kedi hissi zevk içimde derin o kadar kıpırdamak. Ne kadar ıslandığımı hissediyorsun. İçimde derin parmak sok hissediyorum. Ben inilti louder wanting için olmak becerdin tarafından sen gerçekten şimdi kötü. İnlemelerimi duyuyorsun. Artık daha fazla bekleyemem seni emin oluyorsunuz. Parmağını ağzından çıkarıyorsun.

Sonra parmağını ağzına sokuyorsun tadımı meyve sularım. Parmağını çıkar ve elini Vücudumun etrafına geri getir. Ama elini kalçalarıma koymak yerine, bacaklarımın altına koyarsın. Sonra diğer elini al ve altına koy belim. Beni Sana yakın tutuyorsun. Beni aldığınızı hissettiğimde sevinçle bağırıyorum. Elimi sırtından boynuna kaldırıyorum. Boynunun arkasına sarıyorum. Ben o zaman tutun sana sıkıca.

Sana sıkıca sarıldığımı hissediyorsun. Oraya eskisinden daha hızlı gitmek isteyen eve doğru koşmaya başlıyorsun. Koştuğunu hissediyorum ve daha sıkı tutuyorum. Horoz hissediyorum biz koşmak gibi benim kedi karşı ovmak. Usulca o duyguyu inilti. Bunu hissedebilmemin nedeni, çünkü çok zor olduğun için horozunun havaya yapışmasıdır. Sana çok yakın olduğumdan beri, sadece doğal olarak bana karşı losyonları. Sen benim kedi karşı horoz ovmak hissediyorum ve usulca inilti. Daha sonra eve daha hızlı koş. Evinize çabucak ulaşırız.

Özgür elini tut ve Aç kapılı. Sallanmasına izin verdin. Sonra evin içinde yürüyoruz. Arkanı dön ve kapıyı serbest elinle kapat. O zaman kilitle ki rahatsız edilmeyelim. Biz sizin salon yürümek odalı. Yatağına ulaşırız. Yatakta ellerini bana altından kayma izin bana uzanın. Sonra üstüme tırmanmaya ve içimde horoz kaydırın. Biz çılgınca bütün gece ve içine lanet gün. Ama orada durmuyoruz.

Her gün sevişiyoruz.

Senin yanına taşındım çünkü yatmak ve hala sonsuza kadar dilediğiniz zaman ve yerde kişisel vahşi küçük sürtük benim için.

Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Etiketler
aletimi, küçük, sÜrtÜk, ısrdı

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB kodu Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Açık

Forum Jump


Tüm Zamanlar GMT Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 21:27.Tüm Haklari Saklidir inderal.Online
Search Engine Optimisation provided by DragonByte SEO v2.0.36 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2021 DragonByte Technologies Ltd.
ankara escort ankara escort ankara escort eryaman escort porno sex hikaye sex hikaye buca escort